21 Nej procházek

PesDobrý den, vítejte na webu 21nejprochazek.cz, kde najdete tipy na procházky se svým čtyřnohým mazlíčkem. Máme tu pro Vás také soutěže, kde vybíráte tu nejlepší z nejlepších, prohlédnout si můžete trasu ve fotogalerii a poté zvolit, či nominovat tu nejlepší. Cílem těchto nových webových stránek je shromáždit a představit veřejnosti zajímavá místa v Česku vhodná právě k procházkám se psy.

Načerpejte inspiraci

Pokud potřebujete načerpat inspiraci, kam se se svým psem vydat na procházku, anebo máte nějakou oblíbenou a chtěli byste se o ní podělit s ostatními pejskaři? Právě proto je tu náš web, který zprostředkuje tyto informace všem, kteří to právě potřebují.

 

V tuto chvíli zde najdete přes 500 různých variant, kam se v celé České republice vydat za přírodou. Hlavním partnerem celého projektu je společnost Hill’s Pet Nutrition, podpořila jej i agentura Czech Tourism.

 Nominujte nejlepší procházku

Pes v trávěÚčastněte se našich soutěží: každý může vložit svou oblíbenou procházku – stačí vyplnit jednoduchý formulář a doprovodit jej popisem trasy a fotografiemi. Nominované procházky pak usilují o hlasy dalších návštěvníků stránky. Každý tak může rozhodnout, která procházka se stane tou NEJ.

 

Celý tento projekt, v němž lidé nominují tipy a následně hlasují o nejhezčí procházku se psem, se inspiroval ve Velké Británii. Nyní u nás funguje téměř dva roky a těší se čím dál větší oblíbenosti.

 

Také u nás můžete najít informace o zodpovědném venčení, provést test hmotnosti a pohyblivosti svého psa, abyste si ověřili, zda netrpí nadváhou či pohybovými problémy, nebo si prostě vyberte jednu z mnoha procházek a vydejte se svým miláčkem do přírody. Na výběr je tu více než 500 tipů na procházku, stačí si jen vybrat a vyrazit ven!