3 tipy na baby friendly wellness

Kam na rodinnou dovolenou? Třeba odpočinout si do lázní. Mít malé děti ještě nemusí znamenat, že si nemůže odpočinout. Pokud jste přesvědčení o opaku, pojďte se s námi podívat na tři konkrétní wellness pobyty, kde jsou na děti naprosto připravení.

Vydáte-li se s dětmi do lázní či wellness, máte jediný úkol: Unavit je, abyste si pak mohli v klidu dopřát wellness procedury. Nebo byste je radši poslali za zábavou? Obojí je možné. Vy si dopřejete saunu a děti se vyblbnou v aquaparku.

Zažijte wellness pobyt v Babylonu v Liberci

První tip je určený pro rodiny s dětmi, které už jsou trochu větší, touží po zábavě a dobrodružství. S takovými dětmi je vynikající volbou wellness pobyt v Liberci. Zatímco vy si tady budete užívat saunu, děti si užijí aquapark, pak se společně vydáte do science centra iQLandia, do naučného centra iQparku a také na indoor golf. Zaplatíte-li si pobyt (na 1 nebo třeba na 3 noci), máte vstup do všech těchto atrakcí včetně FunParku a Lunaparku neomezený po celou dobu pobytu. Nebudete vědět co dřív.

Sportovní vyžití v Hustopečích

Dalším tipem je rodinná dovolená v Hustopečích. Vezměte rodinu a přijeďte si užít krásy jižní Moravy v rámci pobytu, ve kterém získáte jednu noc zdarma. V ceně je ubytování, bohaté rautové snídaně a tříchodové večeře, 10% sleva na wellness procedury, a především vstup do Saunového světa Wine Wellness. Mají zde čtyři druhy saun, Kneippovu vinařskou stezku a mnoho dalšího.

Luhačovice a hotel Vega

Láká vás pobyt v Luhačovicích? Program pro rodinnou letní dovolenou pro vás má připravený Hotel Vega. Zahrnuje ubytování, snídaně, večeře, chladivý zábal zad, perličkovou koupel, masáž zad a šíje s letním nádechem, a hlavně vstup do nově vybudovaného hotelového wellnes a do venkovního bazénu. V ceně je také zapůjčení horských kol či koloběžek a možnost využití sportovního areálu hotelu Vega. Pro děti tu mají dětský koutek s volným vstupem, dokonce zajišťují dopravu do centra Luhačovic a zpět zdarma.

Tak kam se vydáte vy? Ukažte dětem krásy naší země!