Teambuilding po Karlštejnsku

Hledáte-li vhodné místo, kde byste mohli se svým pracovním týmem utužit kolektiv, jedno takové se nachází pouze pár kilometrů od Prahy, nedaleko hradu Karlštejn. V povodí řeky Berounky naleznete krásnou přírodu s širokou nabídkou sportovních aktivit (cyklistika, golf, vodní sjezdy řeky, jízda na koni, lezení po skalách), ale i dalších společenských jako například paragliding, let vrtulníkem či balónem, ochutnávka hradních vín v tamějších vinných sklepích, atd.

Ubytovat se můžete v Romantickém Hotelu Mlýn Karlštejn, jenž vám poskytne pro takovouto firemní akci své bohaté zázemí. Program vaší teambuildingové akce si zde můžete naplánovat dle vašich představ, nebo vám s organizací pomůže personál.

Přejete-li si do programu svého teambuildingového pobytu v hotelu zapojit také informační schůzku, konferenci či podobné akce tohoto typu, k dispozici jsou vám hotelové konferenční prostory, v čele se sálem Petrarca s maximální kapacitou 60 osob. Objednat si můžete jeden z „konferenčních balíčků“, případně si ho i upravit na míru.

Součástí hotelu je také znamenitá rybí restaurace, jejíž šéfkuchař vám připraví menu pro všechny příležitosti. V letní sezóně je zde navíc možnost využít venkovní terasu restaurace a hotelový ostrov s výhledem na řeku Berounku.

Zbylý volný čas pak můžete strávit v hotelovém relaxačním centru, jehož součástí je finská sauna, whirpool a fitness centrum, či zajít na tréninkový Pitch&Putt, procvičit si golf.